Fotowoltaika

OFERTA: instalacje fotowoltaiczne

Systemy fotowoltaiczne umożliwiają wytwarzanie energii elektrycznej na własne potrzeby przez cały rok, dzięki czemu możliwe jest uniezależnienie się od ciągłego wzrostu cen energii oraz obniżenie opłat za prąd niemal do 0zł. Optymalnie zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna pozwoli również oddawać nadmiar produkowanej energii do sieci dystrybucyjnej, z której w razie potrzeby można ją odebrać w okresach zwiększonego zapotrzebowania – zgodnie z zasadami systemu prosumenckiego.

Produkcja prądu na bieżące potrzeby swojego domu jest dziś w zasięgu ręki każdego, kto zdecyduje się na inwestycję w panele fotowoltaiczne. To rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale także przyszłościowe – szacuje się, że w najbliższych latach udział odnawialnych źródeł energii (OZE) w bilansie energetycznym Polski będzie rósł w bardzo szybkim tempie. To dobra wiadomość nie tylko dla ekologów, ale przede wszystkim dla domowych budżetów wielu Polaków, którzy dzięki fotowoltaice mogą znacząco zmniejszyć wysokość rachunków za prąd.

Fotowoltaika to inwestycja na lata. Inwestycja w mikroinstalację fotowoltaiczną może wydawać się niemałym wydatkiem dla domowego budżetu, warto jednak pamiętać, że z każdym kolejnym rokiem instalacja pracuje na siebie, by po 5-8 latach zwrócić się w całości. Warto też pamiętać, że właściwie dobrane panele słoneczne na dachu będą produkowały energię elektryczną za darmo, optymalnie pokrywając zapotrzebowanie energetyczne. Pozwoli to uniezależnić każdy dom posiadający instalację fotowoltaiczną od podwyżek cen prądu w przyszłości.

505 504 031 - woj. opolskie i dolnośląskie
505 504 051 - woj. małopolskie i śląskie

Strzegom 5,4kW

Szybki kontakt

Podaj adres e-mail lub numer telefonu – skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. 
Informujemy, że Twoje dane nie będą przekazywane jakimkolwiek firmom czy instytucjom!

Leave this field blank