Elektryczne kotły C.O.

OFERTA: kotły C.O.

Ogrzewanie elektryczne przez wiele osób uważane jest za drogie, w rzeczywistości jednak, użytkownicy kotłów elektrycznych, za sprawą bardzo precyzyjnego sterowania, są w stanie maksymalizować pracę urządzeń, co rachunek ekonomiczny znacznie uatrakcyjnia.

Rozważając dodatkowo bardzo niskie koszty inwestycyjne w porównaniu z ogrzewaniem paliwami stałymi (koszt samego kotła, koszt komina, obróbek blacharskich, konieczność wydzielenia odrębnej kotłowni) oraz gazowym (koszt przyłącza), a także znikome koszty eksploatacyjnej wymiany części, czy ewentualnych napraw – obiegowa opinia o ogromnych kosztach ogrzewania elektrycznego nie jest już tak wiarygodna.

Najczęściej kotły elektryczne są wykorzystywane w takich konfiguracjach:
– jako główne źródło ciepła w domach wysoce energooszczędnych oraz pasywnych
– jako główne źródło ciepła w domkach letniskowych użytkowanych zimą okazjonalnie
– jako alternatywne/awaryjne źródło ciepła we współpracy z kominkiem lub kotłem stałopalnym
– jako alternatywne/awaryjne źródło ciepła we współpracy z pompą ciepła (możliwość wyboru mniejszej i tańszej jednostki)

Firma Elterm z Chełmna, z którą współpracujemy posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji elektrycznych kotłów c.o. (od 1992 roku) oraz ma w ofercie najszerszą gamę modeli (kotły z automatyką 1-funkcyjną, 2-funkcyjną do układów zamkniętych i otwartych, kotły pojedyncze o mocach 4 do 48 kW oraz kaskady do 1,5MW, wersje kotłów do ogrzewania podłogowego i tradycyjnego grzejnikowego, a także serię RedLine dedykowaną do zastosowania w przemyśle). Kotły naszej produkcji charakteryzują się: małymi wymiarami, prostym i estetycznym wzornictwem, inteligentnym mikroprocesorem sterującym minimalizującym zużycie energii, wysoką niezawodnością oraz przystępną ceną.

505 504 031 - woj. opolskie i dolnośląskie
505 504 051 - woj. małopolskie i śląskie

big_elterm-pulkownik

Szybki kontakt

Podaj adres e-mail lub numer telefonu – skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. 
Informujemy, że Twoje dane nie będą przekazywane jakimkolwiek firmom czy instytucjom!

Leave this field blank