Elektryczne folie grzewcze

OFERTA: ogrzewanie podłogowe folią grzewczą

Folia grzewcza to cienki i elastyczny grzejnik elektryczny na podczerwień występujący w różnych szerokościach i mocach grzewczych. Głównym nośnikiem ciepła i podczerwieni w folii grzewczej jest mieszanka grafitu, której gęstość i proporcje nadają odpowiednią moc grzewczą.

 

Folie grzewcze głównie stosowane są do ogrzewania podłogowego i ściennego w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, budynkach użyteczności publicznej czy halach magazynowych.  Folie grzejne stosowane są również jako źródło ciepła w rozwiązaniach przemysłowych lub wielu innych indywidualnych projektach grzewczych, gdzie liczy się duża precyzja ogrzewania, szybkość nagrzewania, płaszczyzna grzewcza, elastyczność grzejnika i bezpieczeństwo użytkowania.

Ogrzewanie podłogowe foliami grzewczymi może być stosowane jako podstawowe źródło do ogrzania pomieszczeń jak i również dodatkowe ogrzewanie dające komfort ciepłej podłogi. Cały system grzewczy jest bardzo prosty w montażu i może być stosowany na każdym etapie remontu czy w nowo projektowanych budynkach.

Podłogowy system grzewczy jest bezobsługowy, ponieważ sterowany jest za pomocą elektronicznych termostatów pokojowych. Folie grzewcze objęte są wieloletnią gwarancją co zapewnia bezawaryjną eksploatację systemu grzewczego na długie lata.

505 504 031 - woj. opolskie i dolnośląskie
505 504 051 - woj .małopolskie i śląskie

Szybki kontakt

Podaj adres e-mail lub numer telefonu – skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. 
Informujemy, że Twoje dane nie będą przekazywane jakimkolwiek firmom czy instytucjom!

Leave this field blank